Kombi Servisi ECA

ECA kombi servisi KomKli; İstanbul’un tüm ilçelerinde ECA kombi sahipleri için kombi tamiri, kombi bakımı ve kombi petek temizliği gibi hizmetler sunmaktadır. Verdiği her hizmette mükemmelliği ilke edinen KomKli ECA kombi servisi; kombilerin ömrünü uzatırken müşterilerin kombi kaynaklı kaza yaşama riskini de ortadan kaldırmayı hedeflemektedir.


ECA kombi servisi hizmet talepleri doğrultusunda hızlı bir şekilde aksiyon alan geniş bir ekibe sahip olan KomKli; ECA kombi bakımı servisi ve ECA kombi tamiri servisi özelinde kısa sürede ve tek ziyarette servis süreçlerini sonlandırmaktadır.


Tek ziyarette sağladığı yüksek memnuniyet ile konforundan ödün vermek istemeyen kombi sahipleri ile KomKli ECA kombi servisi arasında uzun süreli iş ortaklıkları kurulmaktadır. KomKli kombi servisi; hizmet anlayışı gereği hizmet verdikten sonra da ulaşılabilir kaldığı için kombi sahipleri KomKli tercihlerinden ötürü pişmanlık yaşamazlar.ECA Kombi Servisiimage

                         

Kombilerde kullanılan teknolojilere hakim, teknik bilgisi sürekli güncellenen, güler yüzlü hizmet anlayışını benimseyen, sunduğu hizmetlerle kombilerin ömrünü uzatan ve müşteri güvenliğini en büyük önceliği kabul eden KomKli ECA kombi servisi; müşterilerine sunduğu hizmetlerle sektör liderleri arasında yer almaktadır.

ECA; klima, kombi, radyatör, havlupan, su ısıtıcıları, su tesisatı ve doğalgaz vanaları üretiminde Türkiye’nin öncü markaları arasında yer alır. Yoğuşmalı ve konvensiyonel kombi denildiğinde de akla ilk gelen markalar arasında yer alan ECA; ECA kombi servisi firmalarına duyulan talebi arttırmaktadır.

ECA kombi bakımı ve ECA kombi tamiri gibi hizmetleri almak isteyen ECA kombi kullanıcıları; en kaliteli hizmeti veren ve en kısa sürede ihtiyaçlarına çözüm üreten ECA kombi servisi firmasına ulaşmak isterler.

 

ECA Kombi Servisi Kombi Bakımı Hizmetleri

ECA; piyasaya sürdüğü yoğuşmalı ve konvensiyonel kombi modelleri ile tüketicilerin farklı ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Uzun süre boyunca kombi konforunu tadan ve bu konfordan ödün vermek istemeyen kombi kullanıcılarının ECA kombi bakımı hizmeti alması gerekir.

Kombi bakımı hizmetleri ECA kombi modelleri ve kombilerin çalışma prensipleri doğrultusunda özelleşebilir. ECA Confeo Premix kombi, ECA Scot Kombi ve ECA Proteus Premix kombi gibi yoğuşmalı; ECA Confeo Plus kombi , ECA Proteus Plus Blue kombi ve ECA Confeo Dijital kombi gibi konvensiyonel kombilerin bakım süreçleri KomKli ECA kombi servisi tarafından başarıyla yapılmaktadır.

KomKli tarafından gerçekleştirilen kombi bakımı hizmetleri sırasında kombilerin iç ve dış aksamları tozdan arındırılır. Kombilerin performans ölçümleri yapılır; gaz ayarları kontrol edilir, sıcak su tesisatı gözden geçirilir, yanma odası temizlenir, gaz ya da su kaçağı olup olmadığı belirlenir, kalorifer peteklerindeki filtreler pisliklerden arındırılır ve kombilerin eskiye oranla çok daha yüksek performansla çalışmaları sağlanır.

KomKli ECA kombi servisi firması tarafından sağlanan tüm hizmetlerde olduğu gibi ECA kombi bakımı servislerinde de kombi teknisyenleri tüm profesyonelliklerini hizmet verdikleri müşterilere yansıtırlar. Kombi bakımı sırasında tespit edilen aksaklıklara anında müdahale edilir ve parça değişiminin gerektiği bir durum fark edilirse YALNIZCA kombinin verimliliğini arttıracak orijinal yedek parça temini yapılarak ECA kombi servisi süreçleri tamamlanır.

 

ECA Kombi Servisi Kombi Tamiri Hizmetleri

Kombi sahiplerinin kabusu olarak adlandırılan kombi arızaları; konforu azaltırken aynı zamanda kombi sahiplerinin güvenliğini de riske atabilir. ECA kombi servisi çalışanları bu durumda devreye girerek kombilerde beliren arıza kodlarını çözümleme çalışırlar.

KomKli ECA kombi servisi; kombi tamiri konusunda uzman ekibiyle İstanbul genelinden iletilen taleplere yanıt vermeyi sürdürmektedir. Tek ziyarette ECA kombi tamiri hizmetlerini başarıyla tamamlamayı hedefleyen KomKli ECA kombi servisi; kombi tamiri alanındaki başarılı sonuçlarını her bir talep sahibi ile paylaşmaktadır.

ECA kombi tamiri için talepler iletildikten hemen sonra KomKli kombi servisi çalışanları arka planda hummalı bir çalışma sürecini başlatırlar. İletilen taleplerde belirtilen arızalar özelinde araştırma yapıp olası arıza nedenlerini ortaya çıkardıktan sonra ziyareti; söz verilen zaman dilimleri içerisinde talep sırasına uyarak gerçekleştirirler. Böylelikle ECA kombi servisi hizmetlerini alan müşterilerin memnuniyetini kazanır, kombilerin arızaları yinelenmeyecek şekilde doğru tamir süreçleri devreye alır ve en nihayetinde kombilerin ömrünü uzatırken kombi kullanıcılarının güvenlik endişeleri de ortadan kaldırır.

 

KomKli ECA kombi servisi; ECA markası adı altında üretilen tüm kombi modelleri için kombi tamiri hizmetleri vermektedir. Eski ve yeni teknolojiye sahip kombi modellerinin teknolojisi ile ilgili eksiksiz bilgiye sahip kombi servisi çalışanları ile İstanbul’un dört bir köşesinde kombi tamiri hizmetleri sunan KomKli, sektörün en gözde firmaları arasında yer alır.

Mutlak müşteri memnuniyeti, şeffaflık, dürüstlük, kalite ve kurumsallık ilkeleri çevresinde inşa ettiği hizmet standartlarını her geçen gün sağlamlaştıran KomKli; ECA kombi servisleri arasından vizyonu ile sıyrılmaktadır.

Siz de ECA kombi servisi hizmetleri arasında yer alan kombi bakımı ve kombi tamiri servis süreçlerine ihtiyaç duyuyorsanız; İstanbul’a yayılan geniş hizmet ağı ile servis veren KomKli ECA kombi servisi firması çalışanlarına; irtibat numaralarından ya da KomKli web sitesinde yer alan “Servis Çağır” formunu doldurarak erişebilirsiniz.

Neden Biz?

ECA kombilerinizi uzun süre kullanmak ve bu esnada güvenliğinizle ilgili endişe duymak istemiyorsanız siz de ECA kombi servisi KomKli’nin kombi bakımı, kombi petek temizliği ve kombi tamiri hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Komkli’den hizmet alırsanız;

  • Yüzde yüz müşteri memnuniyeti deneyimi yaşarsınız.
  • Kombi bakımı hizmetlerinden sonra kombilerinizin çok daha verimli çalıştığını, enerji faturalarınızın düştüğünü ve kombilerinizin canlandığını fark edersiniz.
  • Kombi tamiri hizmetlerinden sonra kombilerinizi uzun süre daha kullanabilecek olmanın keyfini yaşarsınız.
  • Herhangi bir memnuniyetsizlik duyarsanız KomKli yetkililerine ulaşabilir ve servis tekrarı isteyebilirsiniz.
  • Dudak uçuklatan servis ücretleri ile karşılaşmazsınız. KomKli kombi servisi çalışanları şeffaf bir hizmet süreci yürütür ve ek bir masraf çıkması ihtimalinde size danışırlar.
  • Uzun süreli bir iş ortaklığı başlatırsınız; kaliteli ve güvenilir hizmetlerin keyfini sürersiniz.
  • Kombi tamiri ya da kombi bakımı hizmeti sırasında kombilerinizde yedek parça değişimi yapıldığında “Acaba yedek parça orijinal mi?” ya da “Acaba yedek parça daha önce kullanıldı mı?” gibi soru işaretleri yaşamazsınız.
  • ECA kombi servisi firmaları arasında en kaliteli hizmetleri sunan firma ile çalıştığınız için güvenlik endişesi yaşamadan sımsıcak bir kış geçirebilirsiniz.

İletişim

Adres: Cevizlik Mah. Mor Sümbül Sk. No:2 D.14, Bakırköy, İstanbul

URL:  https://www.komkli.com/

E-posta:  bilgi@komkli.com